parallax background

تخصص ما ساخت انواع سوله های فلزی

و جرثقیل های سقفی است

این مجموعه با نام شرکت ابتكار سوله سپاهان و به مدیریت علي كرمي در تاریخ 1394/06/12 به بهره برداری رسیده و تا کنون با قدرت به فعالیت خود ادامه میدهد .
فعالیت تولیدی این شرکت در محل کارخانه واقع در استان اصفهان ، شهرستان شاهين شهر، شهرك صنعتي بزرگ اصفهان خيابان كارآفرينان 14پلاك 12 و تلفن 3-95015381 می باشد .
تولیدات این شرکت در گروه کالایی کد محصولات فلزي ساختماني(2811) محصولات فلزي فابريكي(28) با مجوز پروانه بهره برداري شماره 38542 و تاریخ 12/06/1394 برای اسكلت فلزي ساختماني فولادي / اسكلت فلزي با کد کالایی 2811512304 به ظرفیت 5.000 تن به ثبت رسیده است.

شرکت ابتکار سوله سپاهان با تکیه بر دانشی نو و پویا و با بهره‌گیری از تجربه‌ای كهن طراح و سازنده انواع سوله باتنوع درشکل و مدل در تناژ سنگین و فوق سنگین همراه با اجرای فنداسیون وپوشش سقف ،اسکلت های فلزی جوشی و پیچ و مهره ای ، ساخت تیر ورق و مقاطع متغیر، ساخت هندریل های پل ها ، ساخت جرثقیل سقفی ، خدمات برش کاری و سوراخ کاری و تولید بولت ، انکر بولت ، ساخت سوله قوسی و بیس پلیت در اقصی نقاط کشور ، آمادگی دارد آزموده های خود را در اختیار کارفرمایان گرانقدر قرار بدهد و در راستای پیشبرد و شکوفایی صنعت ، نقش به سزایی بازی کند، چه بر این باوریم که کار خلاقانه و خدمت راستین بالاترین نوع عبادت است.
شرکت ابتکار سوله سپاهان با بهره مندی از تجارب و دانش فنی هیئت مدیره و کارشناسان مربوطه توانسته است در راستای بهینه سازی سازه های فلزی قدم مثبتی برداشته و با استفاده از تکنولوژی روز و دستگاه های پیشرفته در این امر نظر کارفرمایان را به خود جلب نماید.

ایمیل : ebtekarsuleh@gmail..com